Kursy

Dla dorosłych i młodzieży

Oferujemy kursy oraz zajęcia indywidualne na różnych poziomach zaawansowania.

Przydział do grup odbywa się na podstawie testu oraz rozmowy z metodykiem. Zajęcia prowadzimy w grupach kameralnych maksymalnie 6 osobowych. Mała grupa motywuje do systematycznej pracy oraz ułatwia pokonanie bariery językowej. To także szybka i efektywna nauka.

Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz egzaminów międzynarodowych. Na bieżąco monitorujemy postępy Słuchaczy za pomocą testów, projektów oraz prezentacji językowych.

 

Dla dzieci

PORANKI DLA MALUCHÓW

2,5- 4 lata

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na poranne zajęcia językowe. Zajęcia prowadzone są poprzez gry, zabawy, piosenki, bajki, wierszyki i zajęcia plastyczne.

Zajęcia plastyczne połączone z nauką języka obcego w sposób naturalny pomagają dzieciom skoordynować zdolności intelektualne i motoryczne. Zajęcia plastyczne połączone z nauką języka obcego w sposób naturalny pomagają dzieciom skoordynować zdolności intelektualne i motoryczne.

KURSY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

3-4 latki 2×30 min
5-6 latki 2×45 min

W nauczaniu dzieci 3-6 latków najważniejsze jest „osłuchanie” dziecka z językiem, uczenie poprzez zabawę i stopniowe zachęcanie do mówienia. Dla dzieci w tym przedziale wiekowym proponujemy metodę TPR (Total Physical Response), którą stworzył amerykański lingwista i językoznawca, profesor J. Aster. Dzieci słuchając nauczyciela, obserwują jego gesty, naśladują zachowania, aż w końcu same tak jak ma to miejsce w przypadku nauki języka ojczystego zaczynają mówić bawiąc się jednocześnie. Podczas zajęć wykorzystywane są piosenki, bajki, wierszyki oraz pomoce wizualne.

SZKOŁA PODSTAWOWA

Prowadzimy kursy na różnych poziomach zaawansowania. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu oraz rozmowy z metodykiem. Przy tworzeniu grup zwracamy uwagę na poziom językowy  oraz wiek dzieci. Grupy  w naszej placówce przy ulicy Kolorowej liczą maksymalnie 6 osób. Pozwala to na dostosowanie zajęć do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczniów.

Prowadzimy również zajęcia indywidualne dla dzieci.

Oprócz pracy z podręcznikiem proponujemy projekty i prezentacje językowe. Przygotowujemy dzieci do egzaminów Cambridge.

W naszej szkole zarówno nauczyciel, uczeń, jak i rodzice biorą odpowiedzialność za naukę. Zaangażowanie rodziców w procesie nauczania dzieci jest niezastąpione.

Wymagamy wiele od uczniów, ale i od samych siebie.

Lektorzy pracujący z dziećmi są osobami starannie dobranymi. Każdy lektor zwraca szczególną uwagę na osobowość dziecka i jego rytm poznawania języka.

Rodzice na bieżąco otrzymują informacje o postępach dziecka w nauce w postaci raportów oraz kart obserwacyjnych. Dla wygody Rodziców istnieje możliwość rozliczenia miesięcznego.

 

Kursy Online

Zapraszamy do nauki online.

 

 

 

Rozwiąż test językowy

Poznaj swój poziom

 

Telefon 609 667 189
ul. Kolorowa 11 lok. 18
02-495 Warszawa