Sprawozdanie z Warsztatów Bożonarodzeniowych 2018

Sprawozdanie z Warsztatów Bożonarodzeniowych 2018

1 grudnia 2018 roku w naszej szkole Target School odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe dla naszych uczniów.

Grupa młodsza (0-3 klasy) własnoręcznie przygotowała ozdoby choinkowe oraz dekoracje w formie piankowych choinek i pierniczków, bombek oraz gwiazdek, a także aniołków z bibuły. Uczniowie napisali także listy do św. Mikołaja!

Grupa starsza (4-6 klasy) przygotowała piankowe pierniczki, aniołki, choinki, a także choinki wykonane z drewna i wstążek. Nie zabrakło dekorowania gwiazdek oraz bombek. Uczniowie rozwiązali także krzyżówkę w języku angielskim, utrwalając tym samym słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie gratulujemy ciekawych pomysłów na dekoracje oraz dziękujemy Wam za obecność!

Poniżej prezentujemy prace grupy młodszej:

Poniżej prezentujemy prace grupy starszej:

Telefon 609 667 189
ul. Kolorowa 11 lok. 18
02-495 Warszawa